Електронна бібліотека

Аудіокниги

Аудіокнижки з української літератури для ЗНО 2018


Усе для вивчення української літератури - ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Зручна електронна бібліотека української літератури. Повні й 
скорочені тексти і перекази, аналізи та характеристики творів, 
шкільні твори та реферати, біографії авторів, твори з предмету 
українська література та матеріали для підготовки до ЗНО. 
Рекомендую! 
Електронна бібліотека.

Українська електронна бібліотекаlibruk

Libruk – ресурс, на якому зібрано твори різних за жанром і часом українських письменників-класиків та сучасних авторів. На цьому сайті Ви зможете безкоштовно та без зайвих зусиль скачати книги у найбільш популярних електронних форматах – fb2, epub, mobi. Також книги доступні для читання онлайн, де є змога не тільки запам'ятати останню прочитану сторінку, а й налаштувати під себе відображення книги. При цьому Вам не потрібно проходити реєстрацію.


Поетика — це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами нашої електронної бібліотеки. Створюється вона на неприбуткових засадах групою волонтерів, яка на цей момент складається з Романа Косаренка, Юрія Мачухи та Петра Гринюка.

Книги на УкрЛіб. 

Стислі перекази творів світової літератури

Раджу прочитати:

Віртуальний читацький щоденник. Книги для дорослихПро бібліотеки:
📌 Перші бібліотеки були складами в буквальному значенні цього слова. Найдревнішу, вік якої 5000 років, археологи знайшли на території колишньої Месопотамії (сучасний Ірак). Вона являла собою склад з 30000 глиняних табличок, що містили в основному укази і закони.

📌 Бібліотеки древніх єгиптян були призначені тільки для царів і жреців.

📌 Саме римляни придумали публічну бібліотеку, хоча й у трохи дивній формі. Будь-хто міг почитати книгу в... лазні – там була спеціальна кімната, де книги не піддавалися впливу води і пари. Лазні в Древньому Римі будувалися всюди, виходить, і з бібліотеками не було проблем.

📌 Перша у світі публічна бібліотека – загальнодоступна установа, що утримується за рахунок податків, – була відкрита в американському Бостоні в 1854 році. У заяві мерії міста було сказано: "Майбутнє демократії залежить від освіченості громадян. Освіченість громадян залежить від розвитку публічних бібліотек. Кожен громадянин має право на приналежні суспільству джерела інформації".

Немає коментарів:

Дописати коментар