Творчі конкурси

ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

Результати обласного етапу конкурсу «Поетичний зорепад»

Традиційно, у квітні-травні, проводиться обласний заочний літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників ЗП(ПТ)О. Ініціатором змагання є Хмельницький обласний центр естетичного виховання учнівської молоді. Цього року метою конкурсу було висвітлення патріотичних почуттів засобами художнього слова, а саме, висвітлення тематики, присвяченої значущим подіям захисту України.

Наш заклад професійної освіти представляли: учениця 12 групи Сторожишина Вероніка та викладачка української мови та літератури Осадчук Н.Л.

За  результатами  конкурсу Осадчук Н.Л. отримала Диплом ІІІ ступеня (Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 10.06.2021 року № 169-од). Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих злетів.

 Осадчук Н.Л. Матеріали на конкурс "Поетичний зорепад"  

Сторожишина Вероніка, 12 група, керівник Осадчук Н.Л.

Вітаємо з перемогою!

 Оприлюднено результати обласного заочного конкурсу «Омріяна юність» серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який проводиться щорічно з метою виявлення талановитих та обдарованих учениць, розкриття творчого потенціалу та естетичних смаків, виховання любові до обраної професії та рідного краю.

На конкурсі наш Центр презентувала учениця 22 групи Верхогляд Катерина, яка отримала дві нагороди – Диплом І ступеня у номінації «Біографічний нарис» та Диплом ІІ ступеня у номінації «Я дівчина, а отже я вродлива»!

Вітаємо з перемогою Катерину та педагогиню, яка допомагала підготуватись до конкурсу – Осадчук Н.Л.!

Бажаємо нових творчих звершень!

Біографічний нарис

Участь у фіналі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

Напередодні відзначення дня народження Тараса Шевченка учні та студенти працювали над написанням творчих робіт – 6 березня 2021 року відбувся фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця.

Учениця нашого Центру Островська Світлана, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу, продовжила боротьбу у фінальному Всеукраїнському етапі, який відбувався в м.Хмельницький. Учасники отримали завдання, над яким працювали  відповідно до вимог Конкурсу, розкриваючи питання літературної спадщини Великого Кобзаря, проєкцію його творів на сьогодення, роздумували, чи може його поезія  згуртувати людей під час пандемії коронавірусу.

До участі у конкурсі Світлану підготувала викладачка української мови та літератури Осадчук Н.Л.

Побажаємо нашій учасниці перемоги та нових звершень!


Участь в обласному конкурсі «Поетичний зорепад»

Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді проводить обласний заочний літературний конкурс «Поетичний зорепад». Метою конкурсу є виявлення патріотичних почуттів засобами художнього слова, тому пропонується висвітлення теми «Ми чекаємо на вас!».

Наш заклад професійної освіти буде представлений на даному змагальницькому заході віршем «Лист захиснику», який написала викладачка української мови та літератури Осадчук Н.Л.

Бажаємо успіху!

Вірш "Лист захиснику"

Перемога у мовно-літературному конкурсі

Стали відомі результати X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №622 від 13 травня 2020 року,  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Диплом ІІІ ступеня отримала наша учениця – Калігоренко Лілія! Щиро вітаємо Лілію з перемогою! Дякуємо за гарне представлення нашого навчального закладу на всеукраїнському рівні. Бажаємо нових творчих звершень! Окрема подяка викладачці української мови та літератури – Осадчук Н.Л., яка допомагала у підготовці до конкурсу.

17 лютого 2018 року в навчально-виховному комплексі №10 м. Хмельницького відбувся ІV (фінальний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  Щороку у престижному конкурсі беруть участь учні 5-11-их класів загальноосвітніх, професійних (професійно-технічних) закладів освіти, студентів та курсантів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу. Загалом конкурс відзначається високою активністю серед дітей та юнацтва, проходить піднесено й урочисто.

   У цьому році переможцем обласного конкурсу серед професійно-технічних навчальних закладів став наш учень 21 групи Ковальчук Павло, якого підготувала викладач української мови та літератури Осадчук Н.Л. 
      Разом з іншими фіналістами Павло отримав диплом Ліги та цінний подарунок, які вручала за дорученням Ліги українських меценатів голова Хмельницького міського товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко.
      Українська мова – це багатство нації, її історія, це те, що об`єднує людей, різних за своїми ідеалами та цінностями. Як «без верби і калини нема України», так само і без української мови немає українського народу, а відповідно і держави. Тому вивчайте рідну мову із задоволенням, черпайте з її глибин найпотаємніше і любіть, бо її добробут залежить від нас самих.

 




 

Немає коментарів:

Дописати коментар